bezchmurnie
16°
11°
poniedziałek
Adrian Blondzik powołany na zastępcę wójta gminy Świerklaniec
23 maja 2024 r. | 23:07
0

21 maja wójt Grzegorz Zadęcki powołał na swojego zastępcę Adriana Blondzika. Nowy wicewójt to mieszkaniec Świerklańca. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Do tej pory był zastępcą dyrektora Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach.

Doświadczenie samorządowe zdobywał w Urzędzie Miejskim w Świętochłowicach, był kierownikiem biura prasowego, zatrudniony był również w kancelarii prezydenta. Ma także doświadczenie w pracy jako dziennikarz i specjalista w branży IT.
Adrian Blondzik jest żonaty, na córkę i syna, którzy chodzą do świerklanieckich przedszkola i szkoły. Interesuje się turystyką i historią.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *