pochmurnie
10°
piątek
Autobus nr 646 pojedzie inną trasą do 18 listopada
16 listopada 2022 r. | 21:15
0

Trwa czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Głównej na odcinku od skrzyżowania z ul. Tarnogórską do skrzyżowania z ul. Górną. Spowodowana jest realizacją robót budowy kanalizacji w sołectwie Świerklaniec. Do 18 listopada funkcjonuje także wyznaczony objazd dla linii autobusowej 646.

Czasowej zmianie ulegała trasa autobusu ZTM linii 646, który w kursie o godz. 7:41 z "Orzecha Kolejowej" od przystanku "Świerklaniec Tarnogórska". Autobus jeździ ul. Tarnogórską bezpośrednio do przystanku "Świerklaniec Park" z pominięciem wjazdu do centrum Świerklańca (ulice Główna i Oświęcimska). W czasie prowadzenia prac na ul. Głównej, wyłączone z obsługi w tym kursie są przystanki "Świerklaniec Gminazjum" "Świerklaniec Centrum" i "Świerklaniec Główna" w zastępstwie których, autobus będzie zatrzymywał się na przystanku "Świerklaniec Szkoła".
Objazdowa trasa autobusu potrwa do 18 listopada br.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *