-5°
wtorek
-5°
środa
Fot. UG Świerklaniec
Awans zawodowy nauczycieli z Nowego Chechła
03 października 2017 r. | 13:43
0

2 października Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl wręczył akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Otrzymali je nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Nowym Chechle - Karolina Młynarzewska i Radosław Kontny. 

Aby uzyskać stopień nauczyciela mianowanego, trzeba przepracować 2 lata od dnia uzyskania stopnia nauczyciela kontraktowego. Po tym okresie nauczyciel może rozpocząć staż na stopień nauczyciela mianowanego. Staż trwa 2 lata i 9 miesięcy.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).