zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Bogdan Coder z tytułem “Strażaka Roku 2021” gminy Świerklaniec
24 stycznia 2022 r. | 19:51
0

Podczas dorocznej Gali Strażackiej 2022, która odbyła się 21 stycznia w Miasteczku Śląskim, tytuł "Strażaka Roku 2021" gminy Świerklaniec otrzymał druh Bogdan Coder - Prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Chechle.

- Druh Bogdan Coder nigdy nie odmawia pomocy, jest zawsze chętny do wsparcia potrzebujących, a dzięki Jego zaangażowaniu wspaniale rozwija się najmłodsza w naszej gminie jednostka OSP w Nowym Chechle. Bogdanowi składam serdeczne gratulacje tak wspaniałego wyróżnienia. Jest to docenienie Jego działań na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej, nie tylko w Nowym Chechle, ale w całej Gminie Świerklaniec - napisał wójt gminy Świerklaniec Marek Cyl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *