bezchmurnie
13°
piątek
Budują plaże nad zalewem Nakło-Chechło. Czy będzie hitem wakacji?
18 marca 2019 r. | 20:41
0

Od pewnego czasu nad zalewem Nakło-Chechło (od strony Miasteczka Śląskiego) trwa wycinka starych drzew i jest wyrównywany teren.

Inwestycją zajmuje się Nadleśnictwo Świerklaniec. Zapytałem więc u źródła.

Co jest robione w tym miejscu?

Nadleśnictwo Świerklaniec
W związku z zapytaniem informuję Pana, iż usunęliśmy drzewa (głównie osiki), które z racji swojego wieku stwarzały zagrożenie dla osób wypoczywających nad wodą. Przy okazji przywracamy w tym miejscu plażę - rewitalizacja plaży. Będzie odnowione dojście do plaży. Na całym odcinku drzewa zostały podkrzesane (p.poż).

Plaża ma być gotowa jeszcze w tym roku przed sezonem wakacyjnym.

ŁUKASZ DUDEKDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).