bezchmurnie
19°
15°
sobota
Budżet partycypacyjny powiatu tarnogórskiego. “Do wzięcia” 220 tysięcy zł
01 lipca 2020 r. | 22:25
0

3 sierpnia br. rusza przyjmowanie projektów w ramach budżetu partycypacyjnego powiatu tarnogórskiego 2021. Suma środków przeznaczona na realizację zwycięskich projektów to 400 tys zł. 220 tys zł może otrzymać zadanie realizowane na terenie gminy Świerklaniec.

Mieszkańcy powiatu tarnogórskiego mogą zgłaszać projekty dotyczące wszystkich spraw, które mieszczą się w kompetencjach Powiatu zgodnie z art.4 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym, całego Powiatu, jednej lub kilku gmin łącznie oraz które spełniają kryterium ogólnodostępności tj. umożliwiają korzystanie z efektu realizacji projektu  przez wszystkich mieszkańców Powiatu.
Szczegółowy harmonogram oraz instrukcja "krok po kroku" dostępne są na stronie budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl.
Zachęcamy mieszkańców gminy Świerklaniec do aktywnego udziału!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *