pochmurnie
10°
piątek
Czołowe zderzenie samochodów w Świerklańcu
21 września 2020 r. | 21:09
0

Tarnogórscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Tarnogórskiej w Świerklańcu. Po zderzeniu dwóch osobówek, do szpitala trafił kierowca i pasażerka mazdy. 

W sobotę około godziny 12.30 policjanci z ruchu drogowego tarnogórskiej komendy zostali wezwani na ulicę Tarnogórską w Świerklańcu, gdzie doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 34-letni mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, który kierował samochodem osobowym marki Ford, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem marki Mazda. W wyniku zderzenia, 69 – letni kierowca mazdy oraz 68-letnia pasażerka samochodu, z ogólnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Na miejscu wypadku pracowali strażacy, ratownicy medyczni, którzy udzielali pomocy poszkodowanym oraz tarnogórscy policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz zorganizowali objazdy dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Jaki był dokładny przebieg tego wypadku będą ustalać śledczy z tarnogórskiej komendy.

Źródło: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *