zachmurzenie umiarkowane
środa
Dwa groźne zdarzenia drogowe
01 lutego 2023 r. | 07:15
0

Zmienne warunki na drodze w połączeniu z brakiem dostatecznej uwagi, mogą prowadzić do powstawania groźnych zdarzeń drogowych. Wczoraj policjanci z drogówki obsłużyli dwie, groźnie wyglądające kolizje. Na szczęście nikt nie ucierpiał. 

Pierwsze zdarzenie miało miejsce kilka minut po godzinie 15.00 przy ulicy Poziomkowej w Tarnowskich Górach. Jak ustalili policjanci 21-letnia mieszkanka Tarnowskich Gór, jadąc swoim renault ulicą Grzybową, nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. Efektem tego była utrata panowania nad pojazdem, a finałem jej podróży była kolizja z ogrodzeniem jednej z posesji przy ulicy Poziomkowej.

Drugie ze zdarzeń miało miejsce przed godziną 19.00 na ulicy Wiejskiej w Księżym Lesie. Powodem kolizji, podobnie jak w pierwszym przypadku, była utrata panowania nad pojazdem. Oplem podróżował 25-letni mieszkaniec powiatu lublinieckiego, który miał wiele szczęścia. Jego pojazd wjeżdżając do przydrożnego rowu, wywrócił się na dach. Na szczęście kierujący nie odniósł żadnych obrażeń.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *