zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Dyskusja nad projektem MPZP dla centralnej i zachodniej części Świerklańca
23 września 2021 r. | 07:09
0

Zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w dyskusji publicznej w sprawie "Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w Gminie Świerklaniec obejmującego centralną i zachodnią część sołectwa Świerklaniec ". Dyskusja odbędzie w dwóch formach - tradycyjnej i elektronicznej.

Dyskusja w formie tradycyjnej odbędzie się w poniedziałek 20 września br. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Świerklańcu przy ul. Źródlanej 3.
We wtorek 21 września br. o godz. 15:00 odbędzie się dyskusja publiczna w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu Jitsi Meet. Aby dołączyć do wideokonferencji niezbędne jest posiadanie poczty e-mail na serwerze Gmail. W związku z tym konieczne będzie przekazanie adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie na spotkanie oraz zgłoszenie udziału pod numerem tel. 32/284-74-62 lub drogą e-mailową na adres: katarzyna.kakol@ugswierklaniec.pl

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru Gminie Świerklaniec obejmującego centralną i zachodnią część sołectwa Świerklaniec można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *