zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Dyskusja nad projektem MPZP dla północy Nakła Śląskiego
14 września 2021 r. | 07:00
0

Zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w dyskusji publicznej w sprawie "Projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Świerklaniec obejmującego część północnego obszaru sołectwa Nakło Śląskie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko". Dyskusja odbędzie w dwóch formach - tradycyjnej i elektronicznej.

Dyskusja w formie tradycyjnej odbyła się w poniedziałek 13 września br. o godz. 15:00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Nakle Śląskim.

We wtorek 14 września br. o godz. 15:00 odbędzie się dyskusja publiczna w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu Jitsi Meet. Aby dołączyć do wideokonferencji niezbędne jest posiadanie poczty e-mail na serwerze Gmail. W związku z tym konieczne będzie przekazanie adresu e-mail, na który zostanie przesłane zaproszenie na spotkanie oraz zgłoszenie udziału pod numerem tel. 32/284-74-62 lub drogą e-mailową na adres: katarzyna.kakol@ugswierklaniec.pl

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w gminie Świerklaniec obejmującego część północnego obszaru sołectwa Nakło Śląskie wraz z prognozą oddziaływania na środowisko można zapoznać się w Biuletynie Informacji Pubicznej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *