bezchmurnie
16°
11°
poniedziałek
Filia Banku Spółdzielczego w Świerklańcu przy ul. Młyńskiej 3 w remoncie
05 września 2023 r. | 21:38
0

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu poinformował, że jego filia na parterze budynku Urzędu Gminy Świerklaniec przy ul. Młyńskiej 3 będzie nieczynna. Ponowne otwarcie filii planowane jest w miesiącu wrześniu. Nie jest jednak znana jej dokładna data. O otwarciu filii będziemy Państwa informować.

Bank Spółdzielczy w Świerklańcu przy ul. 3 Maja 33 funkcjonuje normalnie. Można go odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 do 16:00. Druga filia Banku w Spółdzielczego w Świerklańcu znajduje się w budynku Urzędu Gminy w Ożarowicach przy ul. Dworcowej 15. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *