zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Funkcjonowanie komunikacji w okresie święta Bożego Ciała
09 czerwca 2020 r. | 07:00
0

Zarząd Transportu Metropolitalnego informuje, że w okresie zbliżającego się święta Bożego Ciała, komunikacja autobusowa, tramwajowa i trolejbusowa, organizowana przez ZTM w Katowicach będzie funkcjonować według przedstawionych poniżej zasad:

11 czerwca 2020 r. (czwartek - Boże Ciało)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r., z późniejszymi korektami.

12 czerwca 2020 r. (piątek)

Obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze (nieszkolne), z uwzględnieniem dotychczasowych zasad, przyjętych w następstwie wprowadzenia stanu epidemii, obowiązujących od 16 marca 2020 r., z późniejszymi korektami.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *