zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Głosuj na projekt z gminy Świerklaniec w budżecie partycypacyjnym powiatu
10 czerwca 2022 r. | 18:31
0

Od 13 do 24 czerwca br. potrwa głosowanie w budżecie partycypacyjnym powiatu tarnogórskiego. Gorąco zachęcamy do głosowania na jedyny projekt z terenu gminy Świerklaniec, który został zgłoszony przez Stowarzyszenie Miłośników Nakła Śląskiego. im. Jana Bursiga pn. „Remont ogrodzenia oraz bram wjazdowych do zabytkowego parku w Nakle Śląskim – etap II”.

W zeszłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego odnieśliśmy wielki sukces, bo zwyciężył pierwszy etap tego projektu. Starostwo powiatowe w Tarnowskich Górach właśnie prowadzi postępowanie wyboru wykonawcy. Poznamy go najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu. Wykonawca będzie miał pięć miesięcy od podpisania umowy na zakończenie prac tj. remontu części ogrodzenia zespołu pałacowo-parkowego w Nakle Śląskim w zakresie remontu bram wjazdowych od strony ul. Głównej.

Na drugi etap tej inwestycji głosować będzie można na stronie www.powiat.tarnogorski.pl, a uprawniony do głosowanie jest każdy mieszkaniec powiatu tarnogórskiego, bez względu na wiek.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *