bezchmurnie
16°
15°
środa
Gmina Świerklaniec kupiła kompostowniki dla mieszkańców
27 kwietnia 2021 r. | 07:09
0

Na boisku w Świerklańcu trwała wczoraj akcja przekazywania mieszkańcom gminy kompostowników przez pracowników Urzędu. Przypomnijmy, że Gmina Świerklaniec zakupiła kompostowniki dla osób, które zdecydowały się na zagospodarowanie bioodpadów we własnym zakresie.

Aby taki kompostownik otrzymać wystarczyło wraz z deklaracją śmieciową wypełnić odpowiednią ankietę przygotowaną przez Urząd Gminy. Odbiór kompostownika wiąże się z podpisaniem na miejscu umowy jego użyczenia.

26 kwietnia kompostowniki otrzymają na boisku LKS Orzeł mieszkańcy Nakła Śląskiego, 5 maja mieszkańcy Orzecha na boisku LKS Sokół, a 6 maja mieszkańcy Nowego Chechła przy na LKS Przyszłość.

W dniu odbioru kompostowników spisywane są umowy użyczenia, dlatego konieczne jest okazanie dowodu osobistego.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *