zachmurzenie umiarkowane
środa
Gmina Świerklaniec z funduszem dla czystego powietrza
10 listopada 2020 r. | 17:13
0

W najnowszym wydaniu tygodnika "Gwarek" z 10 listopada br. przeczytamy obszerny artykuł o działaniach gminy na rzecz ograniczenia niskiej emisji, które wspierane są przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

W Gwarku przeczytamy m.in. o gminnym Programie Ograniczenia Niskiej Emisji, którego zadaniem jest wsparcie dla mieszkańców w wymianie nieekologicznych źródeł ciepła (co roku gmina dokłada do wymiany 100 starych tzw. "kopciuchów"), oraz o tym, że korzystając z PONE możemy starać się także o dotację w ramach programu "Czyste Powietrze" realizowanego przez katowicki WFOŚiGW. Zapraszamy do lektury.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *