zachmurzenie umiarkowane
środa
Godziny pracy Urzędu Gminy i jednostek gminnych w okresie okołoświątecznym
10 grudnia 2019 r. | 07:05
0

Urząd Gminy Świerklaniec 24 grudnia będzie nieczynny. W Wigilię nieczynne będą również Gminny Ośrodek Kultury i Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibami w Nakle Śląskim, a gminne biblioteki i przychodnie mają skrócone godziny pracy.

Praca Urzędu Gminy i jednostek gminnych w okresie okołoświątecznym:

23 grudnia - Ośrodek Pomocy Społecznej - czynny w godz. 7:30 -15:30.

24 grudnia - Urząd Gminy Świerklaniec, Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Kultury - nieczynne, Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu i Nakle Śląskim - czynne w godz. 8:00 - 12:00, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu i Nakle Śląskim - czynne w godz. 7:00 - 13:00.

25, 26 grudnia - Święta Bożego Narodzenia - wszystkie instytucje nieczynne.

27 grudnia - Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu i Nakle Śląskim - nieczynne.

30 grudnia - Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu i Nakle Śląskim - czynne w godz. 9:00 - 15:30.

31 grudnia - Gminny Ośrodek Kultury - nieczynny, Gminna Biblioteka Publiczna w Świerklańcu i Nakle Śląskim - czynne w godz. 9:00 - 14:00, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu i Nakle Śląskim - czynne w godz. 7:00 - 13:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *