zachmurzenie umiarkowane
środa
Groźna kolizja drogowa – samochód wjechał w wiatę przystankową
12 grudnia 2022 r. | 16:57
0

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło wczoraj około godzin 8.30 na skrzyżowaniu ulicy Gliwickiej i Nowej w Tarnowskich Górach. Osobowe audi zderzyło się z peugotem, czego efektem była uszkodzona wiata przystankowa. 

Policjanci tarnogórskiej drogówki zostali skierowani do zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Gliwickiej i Nowej w Tarnowskich Górach. Gdy przybyli na miejsce okazało się, że jeden z pojazdów uderzył w wiatę przystankową. Sprawcą kolizji drogowej był 45-letni tarnogórzanin, który swoim audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu peugotowi, którym jechał 39-latek z Tychów.

Na szczęście w tym przypadku skończyło się bez osób poszkodowanych i sprawca dostał mandat. Tego typu zdarzenie to wyraźny sygnał dla pieszych i osób korzystających z przystanków i chodników. Pamiętajmy, aby bacznie obserwować swoje otoczenie nawet wtedy, gdy nie bierzemy aktywnego udziału w ruchu na drodze. Pozwoli nam to w odpowiedni sposób zareagować w podobnych sytuacjach jak ta.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *