bezchmurnie
12°
sobota
Informacja dla mieszkańców Nakła Śląskiego
25 kwietnia 2023 r. | 21:50
0

24 kwietnia gmina Świerklaniec podpisała umowę na dokończenie prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Nakle Śląskim. W drodze przetargu wyłoniono firmę ZTHU Stanisław Krupiński z miejscowości Wrzosowa.

Firma ZTHU Stanisław Krupiński współpracuje już z gminą. Finalizuje prace związane z budową kanalizacji w Orzechu. Działała już także w Nakle Śląskim. Interwencyjnie realizowała odtworzenie nawierzchni ulicy Kościuszki.

Zintensyfikowanie robót związanych z dokończeniem budowy kanalizacji w Nakle Śląskim nastąpi po weekendzie majowym. W pierwszej kolejności odtwarzana będzie ul. Dzierżonia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *