zachmurzenie umiarkowane
środa
www.facebook.com
Izabela Domogała w Zarządzie Województwa Śląskiego. Nowak wicestarostą
22 listopada 2018 r. | 12:10
53

Dwoje mieszkańców gminy Świerklaniec zostało wybranych na "elitarne" stanowiska samorządowe.

Członkiem Zarządu Województwa Śląskiego została Pani Izabela Domogała - mieszkanka Świerklańca, radna Rady Gminy Świerklaniec. Wicestarostą Tarnogórskim został Sebastian Nowak - mieszkaniec Orzecha, pracownik Urzędu Gminy Świerklaniec. 

źródło: UG Świerklaniec53 odpowiedzi na “Izabela Domogała w Zarządzie Województwa Śląskiego. Nowak wicestarostą”

 1. Gratuluję pani Izabelo pisze:

  Czy ktoś mi powie jakie kompetencje ma Nowak?
  I czy on nie startował z pisu 4 lata temu?

  10
  3
 2. Nowak volta pisze:

  Nowak zmienia barwy co wybory. Najpierw PIS teraz PO. A feeeee

  14
  2
 3. Cyl na kolana pisze:

  Chcalbym zobaczyć cyla jak się teraz kaja w gabinecie Pani Marszalek Domogaly ?????? Ale się ciesze!!!!!!!

  18
  13
 4. Tak pisze:

  Do wszystkich członków zarządu województwa zdarzają się zwyczajowo per Marszałek.

  12
  0
 5. bez przesady pisze:

  a czemu ma się niby kajać…po drugie członek zarządu to nie marszałek, więc nie przesadzajmy..
  rozumiem ze ktoś próbuje robić karierę polityczną udają już od kilku lata ze jest apolityczny… ale to wcale nie znaczy że się należy kłaniać przed nim do pasa. Przykre jest to, że pod przykrywką czynienia dobra lokalnego ciągle jest myślenie tylko o własnym ego//

  25
  15
 6. Fakty pisze:

  Fakty są takie (sprawdzilem) Domogała nie jest członkiem zadnej partii politycznej. W przeciwienstwie do Nowaka nie zmienia barw polotycznych co wybory co jej zenujace. Po drugie po tym jak zachowywal się Cyl w stosunku do Domogaly wnioskuje ze teraz Cyl jest na straconej pozycji zreszta jak cała Inicjatywa obywatelska która skumala się z PO.

  20
  30
 7. prawda pisze:

  Widzę, że ktoś tu udaje że nie wie o co chodzi. Premier też nie był członkiem partii rządzącej, tylko przystąpił do niej później i oczywiście w zarządzie województwa zasiadają zawsze tylko bezpartyjni fachowcy 🙂 a do sejmu startują tylko ludzie sympatyzujący z partiami, takie bajki to opowiadać można ciemnocie , na szczęście nie wszędzie są tylko naiwniacy. Moim zdaniem najważniejsze jest to, by ludzie którzy dostali się wyżej dzięki tym którzy na nich głosowali, pomagali regionowi który pozwolił im zaistnieć… a nie myśleli tylko o prywatnych utarczkach i korzyściach

  29
  14
 8. Opozycja pisze:

  Gratuluje Pani Izabeli. W końcu jest pani na właściwym miejscu. Jak widać już wielu osobom to nie pasuje i czepiaja się barw politycznych. Niech pani robi swoje a Cyl z reszta pani opozycji niech tupia nóżkami na Wilkowyjach. W końcu wyżej niż osp i kolo gospodyń wiejskich nie podskocza. Powodzenia!!!

  21
  30
 9. Przedsiębiorca/Mieszkaniec pisze:

  To takie polskie – zamiast pogratulować i być dumnym z tego, że ktoś z naszej Gminy zajmuje ważne stanowiska w Województwie Śląskim to wycieczki słowne/polityczne/osobiste jeden na drugiego i szukanie dziury w całym.
  Działajmy razem na rzecz polepszenia naszego życia w gminie, a nie patrzmy, tylko tego, żeby znaleźć “haka” na drugiego.

  I to dotyczy i władz, jak i każdego z nas: stosunków z sąsiadem, z panią w sklepie itd.

  Mam nadzieję, że ta typowo polska mentalność w końcu z którymś pokoleniem się zmieni.

  Uwierzcie, żyłoby się łatwiej i spokojniej 🙂

  19
  27
 10. Paweł pisze:

  Czyżby Pana Cyla prawda bolała ? Tak bardzo starał się jej zaszkodzić i co jak się to skończył0 ?
  Czego można spodziewać się po człowieku , który swoich mieszkańców oddaje do sądu ?
  Pani Domogała latami pracowała na swoje nazwisko i byle kto tego nie zniszczy , Reprezentowała nasz kraj na arenie między narodowej .Zapracowała ciężką pracą i zaangażowaniem. A nie robieniem sobie selfie . Szkalują ją tylko ludzie których mierzi sukces młodej , pięknej i inteligentnej kobiety .
  Weźcie się w końcu do roboty a nie zajmujcie się obrabianiem d…….. . Gmina leży brak kanalizacji , Pałac Kawalera za niedługo zostanie z niego tylko ruina . Niemcom i Rosjaną się nie udało go zniszczyć za to Cylowi napewno się uda .

  19
  53
 11. Cyl i jego pieski pisze:

  Jak widać Cyl i jego pieski nadal szczekaja. Bytom właśnie dostał od Pani Marszalek 18 mln złotych na rewitalizacje, a Cyl i jego swita nadal ją atakuja. Opamiętajcie się! Bo przez wasze szczekanie straci tylko gmina!

  20
  51
 12. Anna pisze:

  Jak widac piaski szczekaja w stylu Sri Lanki ?

  18
  51
 13. max pisze:

  hał hał, niech szczekają, a niebawem będą wystawać na ligonia w katowicach buhahaha

  19
  52
 14. kanał pisze:

  Cyl + pieski ile wam brakło na kanalizację?

  14
  53
  • Andrzej pisze:

   Może Cyla i jego pieski trzeba wysłać do szkoły żeby nauczyli się liczyć 🙂 bo jak na razie im to nie wychodzi 🙂
   Wstyd Panie Cyl , w końcu pracował Pan w banku 🙂 Liczyć Pana nie nauczyli 🙂 Na samych kredytach świata się nie zbuduje trzeba trochę zaangażowania i chęci 🙂

   14
   57
 15. Mieszkaniec pisze:

  Widać że świta Cyla znowu błądzi we mgle 🙂 Panu celebrycie limuzyna się marzyła a w ostateczności on i jego kundelki dostaną taczke 🙂

  12
  58
 16. Kalendarz wyborczy pisze:

  Czytając ostatnie wpisy nie sposób się oprzeć wrażeniu, że ktoś się zafiksował na dacie wyborów samorządowych i nie może dalej ruszyć. Tak już było cztery lata temu i trwało to do wyborów parlamentarnych. Nawet próbowano lansować gminny Impeachment . Ludzie opamiętajcie się – wybory się skończyły. Pani Domogała została członkiem Zarządu nie z woli wyborców tylko z partyjnego nadania. Jeżeli jak tu piszecie zechce się mścić na mieszkańcach za ich demokratyczny wybór, to można jej jedynie współczuć. Sądzę, ze jednak zobaczymy ją, jak nie w następnych wyborach to w parlamentarnych. Wtedy każdy głos się liczy, zwłaszcza ten z matecznika, dlatego nie obawiałbym się jakiejś idiotycznej zemsty z jej strony. Ma natomiast niepowtarzalna możliwość pomocy dla parku. Jeżeli chociaż trochę jej deklaracje wyborcze były szczere to tutaj powinna się uaktywnić.

  65
  12
  • Nauczka pisze:

   Wystarczy popatrzec na dzialania pani Marszałek. Bytom przez ostatni miesiąc dostał już ponad 50 mln dotacji, a Swierklaniec nic.
   Bytom ją wspierał bo się na niej poznał i ją docenił, Swierklaniec pokazal gdzie ją ma i na jej miejscu pokazałbym wam tez środkowy palec.
   Nie wiedzieliście co macie, dziś Bytom korzysta, a wy nie dostaniecie NIC. Podziękujcie Cylowi i spólce z Siwym i Wasążnikiem na czele.
   A chłopcy już przeprosili za blamaż?

   9
   25
   • 65 mln pisze:

    Juz 65 milionów dostał Bytom a minęły dopiero 3 tygodnie urzbudowania pani Domogaly
    Dodatkowo 1,5 mln dla Rentuzjastów i 7 mln dla szpitala w Piekarach.
    A Cyla nadal nie wiem co to współpraca, szkoda.słów

    6
    23
  • antoni pisze:

   Ja Iza dała że swoich z bojtlika wyciągnęła zaskórniaki , to Bytomia zapłacili że swoich podatków. Wasza matematyka jest super ale jak to brzmi cudnie on ona oni dali.

   0
   0
 17. Niezorientowani i manipulacja pisze:

  Warto przypomnieć ze 3 lata temu Cyl latał po wsi i buntował ludzi zeby nie głosowali w wyborach na posła. Wtedy zabrakło niewiele żeby gmina miała swojego reprezentanta w parlamencie. Szopka z odwolaniem, Bezczelne zachowanie na sesji. Uważam ze Domogała nie ma żadnych zobowiązań w stosunku do tej gminy.
  Domogala pewnie nie zdecyduje sie na start w wyborach parlamentarnych, w Katowicach ma relana władze. A Cyl znowu będzie jej przeszkadzał. Szkoda jej nerwow.
  Skoro ludzie wybrali sobie Cyla to niech on im teraz załatwia.
  Moim zdaniem po tym jak szkodzil pani radnej nie ma co liczyć na cokolwiek.

  14
  49
  • Bez zobowiązań!? pisze:

   Ten tekst brzmi jak oficjalne stanowisko p. Marszałek w ustach jej rzecznika. Wynika z niego, że dla mieszkańców gminy będzie lepiej jak.p. Marszałek o nas zapomni.

   47
   13
   • Mieszkancy pisze:

    Moim zdaniem Domogale wiele złego zrobil Cyl i jego pieski. Inne gminy dzis korzystają z tego ze maja swojego człowieka w województwie. To będzie 5 ciężkie lat dla piesków ze Sri Lanki.
    Jak tam kanalizacja?

    12
    42
   • ? pisze:

    A ty na jej miejscu pamietalbys o takich jak Siwy, Wasążnik, Cyl czy Bacik?
    Buhahahhaha

    15
    42
   • Mieszkaniec pisze:

    Dla mieszkańców gminy będzie lepiej gdy Pani Marszałek będzie wam patrzeć na ręce żebyście do końca tej gminy nie zniszczyli . A adwokata Pani Marszałek nie potrzebuje tak jak wasz wójt 🙂 chyba to stanowisko juz ktos z was obsadzil 🙂

    13
    37
 18. gminna geografia pisze:

  O co chodzi z tą Sri Lanką? Cyl był tam z Domogałą na wakacjach, czy jak?

  43
  13
 19. Mieszkaniec pisze:

  o kundelki się uaktywniły

  14
  0
 20. przypomnienie pisze:

  Warto przypomnieć niezorientowanym blamaz radnych Cyla, którzy za to ze Domogała glosno mówiła o problemach dot. Pałacu kawalera przygotowali kłamliwy i pełen bzdur wniosek o jej odwołanie. We wniosku jednym z pomówień było to ze pani Domogała „szkodzi wizerunkowi gminy w zasięgu globalnym” buhahahaha. Gazety pisały ze pewnie na Sri Lance buhahahaha.
  Warto tez podkreślić ze jak Domogała wzięła ich w obroty to na tej samej sesji wycofali się ze wszystkiego ale i tak ja odwołali. Wasaznik, Siwy, Bubalik, Francik, Bacik, Lubos, Miś, Kania to nazwiska tych „pisarzy”.

  14
  42
 21. Mieszkaniec pisze:

  Panie Cyl jaka klasa polityka takie towarzystwo 🙂 Pogratulować “inteligentnych ” radnych 🙂

  15
  42
 22. Andrzej pisze:

  Pani Domogała w trakcie swojej miesięcznej pracy na swoim stanowisku pokazała co to znaczy zaangażowanie i chęć . Pokazała że tylko ciężka praca daje efekty .
  A Cyl co zrobił przez ostatnie lata ? Tylko szkodzić umie . Na pytania o kanalizację milczy . To mieszkańcy go wybrali i oczekują działań . Jak na razie działań nie widać tylko wykłócanie się na sesjach .
  Dla niezorientowanych poniżej jak ” szkodzi Pani Domogała” tak apropo blamażu radnych .
  Za to nasi niektórzy radni działają na korzyść gminy obrażając mieszkańców wyzywając ich od bydła itp.
  “Kultura “na wysokim poziomie

  http://www.bytom.pl/projekt-pilotazowy-to-nasze-dziecko

  http://slaskie.pl/

  9
  22
 23. Mieszkaniec pisze:

  Bo wójt i jego pieski zrobili jej niezłą “reklamę ” . Kto latał po gminie i jej szkodzil ? Wasz ” celebryta” Ale czyny
  mówią same za siebie. 3 tygodnie na stanowisku i widac działania Cyl ponad 4 lata i widac tylko selfi .

  7
  22
 24. Mieszkaniec pisze:

  Wyborco Jarku dałbyś już spokój . Czy przystoi to radnemu ?

  5
  1
 25. lolo pisze:

  “Gmina z widokiem” – na cyla

  4
  22
 26. Mieszkaniec pisze:

  Widać działania Pani Izabeli a Cyl jak zwykle w tyle .

  4
  23
 27. Głupie ludzie pisze:

  Czy wiecie że poprzednie władze województwa odmówiły Cylowi wydłużenia terminu na budowę przedszkola w Nowym Chechle? Cyl zawalił też remont OSP w Orzechu i Swierklańcu. Gdyby nie działania pani Domogaly byliby w czarnej dziurze!!!
  Wasążnik, Kania, Cyl, Siwy, Bubalik, Bacik i reszta CZEKAMY NA PUBLI CZNE PRZEPROSINY za wasze ataki i obrażanie Pani Marszałek. O podziękowaniach juz nie wspomne.

  4
  24
  • Lolek pisze:

   Co za obluda oni wstydu nie mają za grosz. Pani Izabelo niech się Pani nie da! niech teraz celebryta się wykaze. Czekamy na efekty.

   6
   23
  • Mieszkaniec pisze:

   Oni nie mają honoru Cyl i reszta z Wasążnikiem na czele .
   Ciekawe czym Wasążnik się tak zasłużył Cylowi że wybrali go na Przewodniczącego .
   Pan “adwokat ” od siedmiu boleści . Nawet wazelina nie potrzebna

   5
   23
  • dz pisze:

   Ponoć DZBANY cieszą się dużym zainteresowaniem

   2
   0
 28. Gość pisze:

  Wy tak piszecie że ten Bytom to takie super miasto i tak tam super będzie za te kasę co dostaną. To ja się pytam dlaczego P. I.D. przyszła do Świerklanca jak tak dobrze tam rządziła i tak ja ludzie tam popierali?
  Zrobili z Bytomia Hasiok A teraz uciekają z tego śmietnika Bartyla też już polecił bo ludzie go mieli dosyć obiecywał A nic nie zrobił. Hahah Bytom jaki piękny przykład ja nie mogę tam by musieli wszystko od nowa zrobić ale tak się nie da nawet za te miliony co dostaną. Masakra z wami ludzie ile w was jest jadu. Jakby mięszkancy chcieli to by wybrali Panią Izabele ale jej nie chcieli. A takim pokazywanim palcem kto jest ten zły A kto ten super nic nie pomoże dlatego zamiast tego durnego pisania jeden na drugiego weźcie się wszyscy do pracy. Ciekawe czy Pani Izabela nie zaciagla by kredytu na swoje obietnice wyborcze.

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *