słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Kolejna edycja kina w plenerze
04 sierpnia 2021 r. | 18:24
0

Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl zaprasza na kolejną edycją kina w plenerze. Projekcje odbędą się w amfiteatrze Park w Świerklańcu / Pałac Kawalera.

15 sierpnia wyświetlona zostanie francuska komedia pt. "Kręcisz mnie". To bardzo wysoko oceniana produkcja z wątkiem romantycznym. Niepoprawny podrywacz postanawia uwieść piękną kobietę udając osobę jeżdżącą na wózku. Gdy poznaje jej siostrę, również poruszającą się w ten sposób, musi kontynuować maskaradę.

21 sierpnia proponujemy kino familijne. "Urwis" to komediowa animacja o sympatycznym ale rozpieszczonym piesku, który po śmierci swojej właścicielki musi zmierzyć się z brutalną rzeczywistością.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *