bezchmurnie
19°
15°
sobota
Kolejne trojaczki z gminy Świerklaniec!
19 sierpnia 2020 r. | 07:00
0

17 sierpnia 2020 roku na Oddziale Położniczym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach na świat przyszły zdrowe trojaczki. Anna, Anastazja i Konstancja to wielkie szczęście swoich rodziców. Rodzina mieszka w Nakle Śląskim.

Anna (3060 g), Anastazja (2540 g) i Konstancja (1680 g) to córki pani Elżbiety i pana Pawła. Jak przekazał ordynator Oddziału Położniczego w tarnogórskim szpitalu dr Adam Tiszler dziewczynki czują się dobrze, mama nabiera sił, a szczęśliwy tata przyjmuje gratulacje. Na profilu społecznościowym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach czytamy, że dr Tiszler podziękował całemu zespołowi lekarzy, neonatologom, pielęgniarkom, położnym i wszystkim, którzy uczestniczyli w tym niecodziennym porodzie.
Na dziewczynki w domu czeka niespełna dwuletni braciszek.

To już drugie trojaczki, z gminy Świerklaniec, które przyszły w tym roku na świat. W styczniu urodziły się trzy dziewczynki ze Świerklańca (Zosia, Helenka oraz Amelia), które urodziły się także na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego.

Zdjęcia: Facebook Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *