bezchmurnie
wtorek
Kolejny sprawca kradzieży zatrzymany przez policjantów
02 lutego 2022 r. | 06:40
0

Tarnogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Sprawca ukradł szlifierkę kątową, której wartość oszacowano na kwotę 600 złotych. Tarnogórzanin w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi 5 lat więzienia, ale w przypadku 42-latka kara może być surowsza.

W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży szlifierki kątowej. Policjanci z patrolu zaczęli szukać sprawcy. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany. Policjanci odzyskali również skradzione mienie. Tarnogórzanin usłyszał zarzut kradzieży. Okazało się, że w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi 5 lat więzienia, jednak w przypadku 42-latka kara może być zwiększona o połowę, ponieważ działał w warunkach recydywy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *