bezchmurnie
19°
15°
sobota
Kominiarze zinwentaryzują urządzenia grzewcze!
20 lutego 2020 r. | 07:00
0

Wszyscy zimą walczą ze smogiem, dlatego też Członek Zarządu Województwa Śląskiego Izabela Domogała wraz z pozostałym składem zorganizowali akcję, która wspomoże tę inicjatywę. Celem tej akcji jest poprawa jakości powietrza na Śląsku.

Główne punkty:

W ubiegłym roku zostało zawarte porozumienie o współpracy partnerskiej między Województwem Śląskim, Korporacją Mistrzów Kominiarskich Województwa Śląskiego oraz Beskidzkim Cechem Kominiarzy w celu realizacji działań na rzecz poprawy jakości powietrza w województwie śląskim.

W ramach zawartego porozumienia, członkowie stowarzyszeń kominiarskich w trakcie prowadzonych przeglądów kominiarskich przeprowadzają inwentaryzację urządzeń grzewczych.

Inwentaryzacja odbywa się metodą wywiadu bezpośredniego poprzez wypełnienie Formularza inwentaryzacji urządzeń grzewczych o mocy poniżej 1 MW w województwie śląskim.

Zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego udziału w tej akcji!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *