bezchmurnie
19°
15°
sobota
Komunikat Wójta Gminy. Od 25 maja br. publiczne przedszkola otwarte
21 maja 2020 r. | 08:16
0

Szanowni Państwo,
Informuję, że Urząd Gminy Świerklaniec razem z Dyrektorami i Pracownikami poczynił przygotowania, aby od poniedziałku 25 maja publiczne przedszkola na terenie naszej Gminy były otwarte.

Placówki i ich personel są wyposażone w niezbędne środki do ochrony osobistej, a także środki do dezynfekcji rąk i dezynfekcji powierzchni. Podczas przygotowań pod uwagę wzięto wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W całej Gminie Świerklaniec Rodzice i Opiekunowie zadeklarowali chęć wysłania do przedszkoli kilkunastu dzieci. Jesteśmy gotowi na ich przyjęcie.

W najbliższy piątek podamy Państwu informację odnośnie gotowości i zasad prowadzenia od poniedziałku 25 maja zajęć opiekuńczo-wychowawczych w klasach 1-3 szkoły podstawowej oraz konsultacji z nauczycielami w szkołach uczniów 8 klas, przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach.
W przypadku pytań czy wątpliwości informacji udzielą Państwu Nauczyciele i Dyrekcje poszczególnych Przedszkoli i Szkół Podstawowych.

Z poważaniem,
Marek Cyl
Wójt Gminy ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *