bezchmurnie
19°
15°
sobota
Konkurs fotograficzny “Niezwykłe miejsca w gminie Świerklaniec”
06 kwietnia 2021 r. | 07:16
0

UG zaprasza do udziału w gminnym konkursie fotograficznym pn. "Niezwykłe miejsca w gminie Świerklaniec". Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim. Konkurs swoim honorowym patronatem objął Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl.

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do obserwowania otaczającej rzeczywistości, miejsca w którym mieszkają, spotykają się z przyjaciółmi, odpoczywają, uczą się i dokumentowania tej rzeczywistości. Uchwycenie piękna i niezwykłości swojej miejscowości. Rozwijanie aktywności artystycznej. Rozbudzanie fascynacji procesem tworzenia fotografii. Integracja środowiska gminy Świerklaniec.
Fotografie powinny przedstawiać niezwykłe, tajemnicze, piękne, niepowtarzalne, ciekawe miejsce lub obiekt w miejscowości w której mieszka uczestnik konkursu tj. gmina Świerklaniec.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas V, VI, VII, VIII szkół podstawowych gminy Świerklaniec.
Fotografie powinny być wykonane samodzielnie, muszą być pracami autorskimi.
Jak piszą organizatorzy konkursu, promowanie młodych talentów artystycznych, inspirowanie ich do doskonalenia i odkrywania swojej wrażliwości, pomoże im z pewnością w wzmocnieniu pewności siebie i być może w znalezieniu swojej drogi życiowej.

Materiały

Regulamin konkursu fotograficznego "Niezwykłe miejsca w gminie Świerklaniec"
regulamin-konkurs-fotograficzny.docx 0.02MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *