zachmurzenie umiarkowane
środa
Konkurs “Marka Lokalna”
25 marca 2021 r. | 07:01
0

Ogłoszono konkurs "Marka Lokalna". Jego celem jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym i użytkowym będą kreatorem Marki Lokalnej.

Konkurs "Marka Lokalna" ogłosiły Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania, Lokalna Grupa Działania „Brynica to nie granica” oraz Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice w ramach projektu współpracy „Marka Lokalna na BIS”.

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych produktów i usług z obszaru trzech Lokalnych Grup Działania: "Leśna Kraina Górnego Śląska”, „Brynica to nie granica” oraz Nadarzyn-Raszyn-Michałowice, które dzięki swoim walorom jakościowym i użytkowym będą kreatorem Marki Lokalnej.
Konkurs obejmuje 4 kategorie:

  1. produkt spożywczy,
  2. sztuka/rękodzieło,
  3. produkt użytkowy/rzemiosło,
  4. produkt turystyczny/rekreacyjny.

Do udziału w konkursie „Marka Lokalna” mogą przystąpić osoby indywidualne, amatorzy, profesjonaliści, grupy formalne i nieformalne oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą lub wytwarzające produkty na terenie Lokalnej Grupy Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska”, Lokalnej Grupy Działania „Brynica to nie granica” oraz Lokalnej Grupy Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice, które zapoznały się z Regulaminem Konkursu „Marka Lokalna” oraz zaakceptowały jego postanowienia.

Nagrody dla laureatów konkursu:

  • Oznakowanie produktu/usługi Znakiem Promocyjnym „Marka Lokalna”,
  • Szkolenie z zakresu promocji produktu lokalnego w Internecie,
  • Profesjonalna sesja zdjęciowa produktowa,
  • Promocja w TV, mediach społecznościowych oraz na stronie LGD,
  • Prezentacja i promocja podczas „Jarmarku Marki Lokalnej”, XII Targów Produktów Regionalnych w Zakopanem oraz innych wydarzeń organizowanych przez LGD.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera Regulamin Konkursu „Marka Lokalna” dostępny na stronach internetowych:
www.lesnakrainalgd.pl
www.lgd-brynica.pl
www.nadarzyn-raszyn-michalowice.pl

Materiały

Regulamin konkursu "Marka lokalna"
Regulamin​_konkursudocx.pdf 0.86MB
Opis kategorii w konkursie "Marka lokalna"
Opis​_kategoriidocx.pdf 0.27MB
Formularz złoszeniowy w konkursie "Marka lokalna"
Formularz​_zgłoszeniowy​_Marka​_Lokalna​_na​_bis.docx 0.31MBDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *