bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Łukasz Janas w Radzie Gminy Świerklaniec
14 czerwca 2021 r. | 18:14
0

Łukasz Janas z Nakła Śląskiego wygrał wczorajsze wybory uzupełniające w okręgu wyborczym nr 4 do Rady Gminy Świerklaniec. W głosowaniu mieszkańcy Nakła Śląskiego oddali 101 głosów. 77 za kandydaturą Łukasza Janasa z KWW Łukasz Janas i 24 na Jacka Gerlicha z KW Nasz Samorząd.

Okręg wyborczy nr 4 obejmuje ulice Nakła Śląskiego: Cicha, Frezji, Główna od nr 93 do końca i od nr 62 do końca, Górna, Grzegorza, Jutrzenka, Kamienna, Łączna, Magnoliowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Orzechowska, Radosna, Rogowa, Romantyczna, Różana, Skalista, Szeroka, Sławomira Mrożka (numery parzyste) Wierzbowa, Wisławy Szymborskiej (numery parzyste oraz numery nieparzyste w granicach Nakło Śląskiego).

Łukasz Janas zastąpi w Radzie Gminy Świerklaniec Łukasza Wylężka, który zrezygnował z pełnienia mandatu radnego. Łukasz Janas ma 38 lat i jest nauczycielem w Szkole Podstawowej im. Kai Mireckiej w Nakle Śląskim.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *