rozproszone chmury
13°
12°
sobota
Marek Cyl – Wójt Świerklańca jest zakażony koronawirusem
27 marca 2020 r. | 14:08
0

Wójt Świerklańca Marek Cyl we wzruszającym poście poinformował, że po trzech dniach oczekiwania, dziś otrzymał wynik testu na koronawirusa, który okazał się pozytywny. Pisze, że w ostatnich dniach miał do czynienia z bardzo dużą ilością ludzi i nie nie ma pojęcia, jak się mógł zarazić.

Prosi też wszystkie osoby, z którymi miał kontakt w ostatnich dniach, by jak najszybciej sie zgłosiły do bytomskiego SANEPID-u.

"Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i Znajomi.

Ostatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla mnie bardzo trudne i to nie tylko ze względu na podłe samopoczucie, ale i psychicznie.

Dzisiaj, kiedy dowiedziałem się, że test dał wynik pozytywny, poczucie fizyczne moim zdaniem się poprawia, gorączka nie męczy mnie tak jak przez te parę dni. Tylko z psychiką jest trudno, kiedy mam świadomość z iloma osobami, ze względu na pełnioną funkcję, miałem kontakt w ostatnim czasie. Bardzo mi przykro z tego powodu.

Wychodzi na to, że koronawirus, to podstępna i przebiegła bestia, która tylko czeka na okazję, by nas dopaść. W moim przypadku to się udało, choć nie potrafię ustalić, jak mogło dojść do zakażenia.

Piszę to teraz do Was z pełną odpowiedzialnością, jako ten, który jest zarażony koronawirusem, doświadcza z tego tytułu wszelkich niedogodności fizycznych i psychicznych - JEŻELI NIE MUSISZ WYCHODZIĆ, ZOSTAŃ W DOMU,

Na koniec ważny apel do Was, ponieważ, nie wiadomo, kiedy się zaraziłem, Wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ciągu ostatnich trzech tygodni, powinni skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu:
http://psse.bytom.pl/ "

Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i ZnajomiOstatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla...

Gepostet von Marek Cyl am Freitag, 27. März 2020

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *