bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Marek Cyl – Wójt Świerklańca jest zakażony koronawirusem
27 marca 2020 r. | 14:08
0

Wójt Świerklańca Marek Cyl we wzruszającym poście poinformował, że po trzech dniach oczekiwania, dziś otrzymał wynik testu na koronawirusa, który okazał się pozytywny. Pisze, że w ostatnich dniach miał do czynienia z bardzo dużą ilością ludzi i nie nie ma pojęcia, jak się mógł zarazić.

Prosi też wszystkie osoby, z którymi miał kontakt w ostatnich dniach, by jak najszybciej sie zgłosiły do bytomskiego SANEPID-u.

"Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i Znajomi.

Ostatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla mnie bardzo trudne i to nie tylko ze względu na podłe samopoczucie, ale i psychicznie.

Dzisiaj, kiedy dowiedziałem się, że test dał wynik pozytywny, poczucie fizyczne moim zdaniem się poprawia, gorączka nie męczy mnie tak jak przez te parę dni. Tylko z psychiką jest trudno, kiedy mam świadomość z iloma osobami, ze względu na pełnioną funkcję, miałem kontakt w ostatnim czasie. Bardzo mi przykro z tego powodu.

Wychodzi na to, że koronawirus, to podstępna i przebiegła bestia, która tylko czeka na okazję, by nas dopaść. W moim przypadku to się udało, choć nie potrafię ustalić, jak mogło dojść do zakażenia.

Piszę to teraz do Was z pełną odpowiedzialnością, jako ten, który jest zarażony koronawirusem, doświadcza z tego tytułu wszelkich niedogodności fizycznych i psychicznych - JEŻELI NIE MUSISZ WYCHODZIĆ, ZOSTAŃ W DOMU,

Na koniec ważny apel do Was, ponieważ, nie wiadomo, kiedy się zaraziłem, Wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ciągu ostatnich trzech tygodni, powinni skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu:
http://psse.bytom.pl/ "

Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i ZnajomiOstatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla...

Gepostet von Marek Cyl am Freitag, 27. März 2020

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *