bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Marszałkowski Budżet Obywatelski: Głosuj na projekty związane z gminą!
10 września 2020 r. | 07:00
0

Od 9 do 23 września 2020 r. trwa głosowanie w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Dwa projekty w podregionie 4 dotyczą gminy Świerklaniec. Zapraszamy serdecznie do głosowania internetowego!

Projekty związane z gminą Świerklaniec to:

- "Wojewódzka rajza ze ślůnskům kulturům” - popularyzacja śląskiego rękodzieła, śląskiej kuchni i stroju rozbarsko-bytomskiego (baza realizacji umiejscowiona w Orzechu) - MBO-0038/P4/20

- "Rap wraca do Parku" - festiwal kultury hip-hop w parku w Świerklańcu - MBO-0039/P4/20

Poniżej przedstawiamy 4 proste kroki, które należy wykonać, by zagłosować w panelu dostępnym na stronie bo.slaskie.pl:

KROK 1 – kliknij link: https://ebo.slaskie.pl/pub/vote/start i wybierz zadania, przydzielając im odpowiednią liczbę punktów (1 punkt na zadania wojewódzkie, od 1 do 3 punktów na zadanie/zadania z dowolnych podregionów). W panelu dostępne są informacje o zadaniach (tytuł, kod, proponowana lokalizacja, szacowany koszt, skrócony opis przygotowany przez autora zadania).
KROK 2 – uwierzytelnij się, podając swoje dane (imię i nazwisko, numer PESEL, imię matki, numer telefonu).
KROK 3 – potwierdź swój wybór, klikając WYŚLIJ.
KROK 4 – zatwierdź oddawane głosy, wpisując kod, który otrzymasz SMSem na wskazany numer telefonu oraz klikając ZATWIERDŹ. Na każdy numer telefonu można otrzymać do pięciu kodów weryfikujących (liczą się kody wykorzystane do zatwierdzenia głosowania).

Po zatwierdzeniu nie będzie możliwości zmiany decyzji lub ponownego głosowania.

Ważne! Zgodnie z Regulaminem Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego o wyborze zadań do realizacji decydują mieszkańcy województwa w drodze głosowania. Realizowane będą zadania wybrane przez mieszkańców, czyli takie, na które oddany będzie co najmniej jeden głos.

Głosowanie potrwa do 23 września 2020 r.
Ogłoszenie wyników nastąpi do 16 października 2020 r.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *