bezchmurnie
18°
15°
wtorek
Metropolitalne Dni Energii
21 września 2021 r. | 07:00
0

Metropolitalne Dni Energii – Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe oraz Plac Sławika i Anatlla.

Jak dbać o klimat jednocześnie oszczędzając? Co kryje się w powietrzu, którym oddychamy? Czy pioruny są muzykalne? W sobotę 25 września warto zajrzeć do Międzynarodowego Centrum Kongresowego oraz na plac Sławika i Antalla przed katowickim Spodkiem.

Metropolitalne Dni Energii to piknik rodzinny, który zapewnia nie tylko doskonałą rozrywkę, ale i przynosi wiele praktycznych informacji. Efektywność energetyczna, jakość i ochrona powietrza, adaptacja do zmian klimatu – to tylko niektóre z tematów sobotniego wydarzenia. Każdy, niezależnie od wieku, znajdzie dla siebie coś ciekawego. Początek o godzinie 11.00. Wstęp bezpłatny.
Metropolitalnie o zielonej energii – nie tylko przed Spodkiem, nie tylko w sobotę.

Plenerowe spotkanie na placu przed Spodkiem to tylko część Metropolitalnych Dni Energii, które rozpoczynają się w piątek 24 września od konferencji organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Udział w sobotnich wydarzeniach (25 września, godz. 11.00 – 17.00) jest bezpłatny i dostępny dla każdego.
Udział w piątkowej konferencji jest możliwy tylko dla wcześniej zaproszonych i zarejestrowanych gości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *