bezchmurnie
16°
14°
piątek
Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Nowym Chechle
07 września 2021 r. | 07:00
0

W przeddzień dożynek gminnych, 4 września, na boisku sportowym w Nowym Chechle odbyły się Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tarnogórskiego.

Udział w zawodach wzięło osiem Ochotniczych Straży Pożarnych, w tym trzy OSP z terenu gminy Świerklaniec. I miejsce zajęli druhowie z OSP Żyglinek, II miejsce druhowie z OSP Nakło Śląskie, a III miejsce druhowie z OSP Świerklaniec. Dalsze miejsca zajęli strażacy z OSP Brynica, Pniowiec, Strzybnica, Repty Śląskie, Nowe Chechło.

Zawody Sportowo-Pożarnicze w Nowym Chechle były imprezą towarzyszącą dożynek gminnych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *