zachmurzenie umiarkowane
21°
17°
piątek
Mieszkańcy Gminy Świerklaniec pomagają Szpitalowi Powiatowemu
06 kwietnia 2020 r. | 07:00
0

"Każdy gest, nawet najdrobniejszy… zmienia świat, wzmacnia nas, pracujących dla innych." - napisano na FP WSP.

"Mieszkańcy Gminy Świerklaniec odpowiadają na każdą prośbę Zespołu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Pomoc ta, jest wsparciem w pozyskaniu obecnie tak potrzebnych w dużych ilościach środków ochrony osobistej. Poczucie komfortu daje też czysta odzież do pracy, odpowiednie buty, które można myć i odkażać- już zostały dostarczone.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa uczy nas szukania jeszcze lepszych rozwiązań organizacyjnych, a realizacja ich jest możliwa m.in. dzięki wsparciu takich odpowiedzialnych, otwartych i co najważniejsze znajdujących darczyńców organizatorów, jakimi są też mieszkańcy Świerklańca. (...)

Dary przekazane w ostatnich dniach przez Mieszkańców Gminy Świerklaniec, są to:

  • maseczki ochronne,
  • przyłbice,
  • buty medyczne,
  • T-shirty,
  • bluzy,
  • spodnie.

ZA WSZYSTKO PIĘKNIE DZIĘKUJEMY!"

Fot. wspsa.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *