bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Mieszkańcy Świerklańca żądają sygnalizacji świetlnej
13 lipca 2020 r. | 21:23
0

16 lipca br. w godz. 8:00 – 11:00 obędzie się protest mieszkańców Świerklańca na przejściach dla pieszych na ulicy Tarnogórskiej przy skrzyżowaniach z Damrota oraz z Wiosenną pod hasłem „Żądamy sygnalizacji świetlnej poprawiającej bezpieczeństwo pieszych”.

Protest ma na celu zwrócenie uwagi Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad na niebezpieczne przejścia przy skrzyżowaniach ulic Tarnogórskiej z Damrota oraz Tarnogórskiej z Wiosenną. Protest jest został zgłoszony przez Gminę Świerklaniec Policji oraz do GDDKiA. Spodziewane są utrudnienia w ruchu w dniu protestu. Gmina Świerklaniec wspiera mieszkańców w ich działaniach.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *