bezchmurnie
wtorek
Mistrzostwa Karate Shinkyokushin odbędą się w Nakle Śląskim
06 maja 2021 r. | 19:39
0

8 maja hala sportowa w Nakle Śląskim będzie areną zmagań około 250 karateków z całej Polski. Niestety, ze względu na ciągle obowiązujące ograniczenia związane z pandemią, udział publiczności w wydarzeniu będzie niemożliwy.

Pierwotnie Otwarte Mistrzostwa Shinkyokushinkai Seniorów, Kadetów i Juniorów oraz Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów miały odbyć się pod koniec marca na hali sportowej w Tarnowskich Górach, jednak zostały przeniesione na 8 maja do Nakła Śląskiego. Mistrzostwa swoim honorowym patronatem objęli Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala, Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Arkadiusz Czech i Wójt Gminy Świerklaniec Marek Cyl.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *