bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Mistrzostwa Polski. Olimpijczyk Nowe Chechło z medalami!
27 sierpnia 2020 r. | 23:02
0

Podczas Lotto 36 Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie, które odbyły się w dniach 21-23 sierpnia w Krakowie kajakarze UKS „Olimpijczyk” Nowe Chechło wywalczyli 4 medale – dwa srebrne i dwa brązowe.

Bardzo cieszy nas fakt, że na terenie tak niewielkiej gminy jaką jest Świerklaniec, swoją siedzibę mają dwa bardzo mocne kluby kajakarskie. Wczoraj informowaliśmy, że zawodnicy UKS Świerklaniec zdobyli na Mistrzostwach Polski 3 medale. Dzisiaj dostaliśmy informację o wynikach zawodników UKS „Olimpijczyk” Nowe Chechło, którzy z tych samych Długodystansowych Mistrzostw Polski w Krakowie przywieźli cztery krążki. W konkurencji C1 juniorek młodszych na dystansie 5000 m Julia Figlus zdobyła srebrny medal. W konkurencji K1 młodziczek na dystansie 5000 m Natalia Szołtysik zdobyła brązowy medal. W konkurencji K2 dzieci na dystansie 2000 m Kinga Widłok i Magdalena Przybyła zdobyły srebrny medal. W konkurencji K1 dzieci na dystansie 2000 m Patryk Poskróbek zdobył brązowy medal.

Pozostałe wyniki o jakich poinformował nas Olimpijczyk:
Maria Błasiok – Natalia Gruca K2 2km dzieci 4 miejsce
Patrycja Szewczyk K1 10km juniorek 6 miejsce
Agata Opiełka K1 5km młodziczek 6 miejsce
Milena Zorzycka K1 5km młodziczek 10 miejsce
Sylwia Szolc K1 5km młodziczek 12 miejsce
Dominik Gosławski K1 10km juniorów młodszych 16 miejsce
Michała Chmiela K1 10km juniorów młodszych 19 miejsce.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *