bezchmurnie
13°
piątek
UG Świerklaniec
Nakło Śląskie wybrało. Gerard Nowak ponownie sołtysem
19 stycznia 2019 r. | 16:30
0

17 stycznia odbyło się ostatnie z serii wyborczych Zebrań Wiejskich.

Mieszkańcy Nakła Śląskiego zdecydowali, że sołtysem pozostanie Gerard Nowak, który był jedynym zgłoszonym kandydatem.

Do rady sołeckiej spośród 11 kandydatów zostało wybranych 5: Rafał Dybich, Krzysztof Czernachowski, Damian Świerzy, Marek Sęk i Jacek Gerlich.

źródło/foto: UG ŚwierklaniecDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).