bezchmurnie
wtorek
Niebezpiecznie na drogach! Dwa wypadki, 4 osoby w szpitalu! (ZDJĘCIA)
13 października 2017 r. | 21:21
0

Dziś w powiecie tarnogórskim miały miejsce co najmniej dwa poważne zdarzenia drogowe.

Pierwszy wypadek miał miejsce przed godziną 17.00 na DK 11 w Strzybnicy. Kierowca Golfa 38-letni tarnogórzanin, skręcając na posesję, został uderzony w tył pojazdu przez nadjeżdżającego tira. Siłą uderzenia golf zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierowcą forda. W wyniku tego zdarzenia kierowca forda i pasażer golfa zostali zabrani do szpitala.

Drugi wypadek również miał miejsce przed godziną 17.00 tym razem na ul. Tarnogórskiej w Świerklańcu. 22-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, jadąc samochodem marki Seat z nieustalonych jak dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z 34-letnim kierowcą Toyoty. Obaj kierowcy w wyniku doznanych obrażeń zostali przetransportowani do szpitala. Droga była nieprzejezdna przez kilka godzin.

DK 11 Tarnowskie Góry - Strzybnica

DK 78 ul. Tarnogórska - ŚwierklaniecDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *