słabe przelotne opady deszczu
20°
19°
piątek
Niebezpieczny wypadek w Miasteczku Śląskim
25 marca 2022 r. | 05:00
0

We wtorek po południu tarnogórscy policjanci zostali wezwani do wypadku w Miasteczku Śląskim. Kierujący osobówką nie zachował szczególnej ostrożności przy wyprzedzaniu rowerzystów. Poszkodowana z urazem nogi została zabrana do szpitala. Sprawę wyjaśni policja.

Tarnogórska drogówka została wezwana do potrącenia rowerzystki, która wczoraj po południu jechała na ulicy Dworcowej w Miasteczku Śląskim. Mundurowi ustalili, że 68-letni mieszkaniec Miasteczka Śl. jadąc swoim Peugotem, w trakcie wyprzedzania, najechał na jadącą rowerem 37-letnią kobietę. W wyniki kontaktu z pojazdem kobieta przewróciła się i z urazem nogi została zabrana do szpitala. Sprawca był trzeźwy. Okoliczności tego wypadku wyjaśnią teraz mundurowi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności. Duże natężenie ruchu pojazdów i pieszych może powodować występowanie zdarzeń drogowych. Szczególnie niebezpieczne są te, w których dochodzi do wypadków z udziałem rowerzystów i pieszych. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego narażeni są na największe konsekwencje niebezpiecznych zachowań nieodpowiedzialnych uczestników korzystających z dróg. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *