bezchmurnie
19°
15°
sobota
Nowe, pachnące przedszkole w Nowym Chechle
31 lipca 2020 r. | 07:00
0

Ostatni element inwestycji dofinansowanej przez Unie Europejską pod nazwą „Budowa przedszkola wraz z wyposażeniem w sołectwie Nowe Chechło w Gminie Świerklaniec” jest już w nowej placówce.

Do przedszkola trafiły kolorowe i pachnące nowością elementy wyposażenia. 1 września nowe przedszkole zatętni życiem! To jednak nie koniec nowości.

Od początku lipca w nowym przedszkolu w Nowym Chechle realizowany jest (także dofinansowany z unijnych środków) projekt pn. „Przedszkole marzeń w Nowym Chechle” który przewiduje zakup i dostawę pomocy dydaktycznych, mebli i wyposażenia, sprzętu komputerowego i multimedialnego, wyposażenia do kuchni oraz toalety, a także działania promocyjno – informacyjne. Zajęcia dodatkowe z logopedii oraz studia podyplomowe z logopedii dla jednego nauczyciela.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *