zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Obwodnica Nakła śląskiego i Świerklańca – spotkanie informacyjne
09 maja 2022 r. | 07:23
0

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Katowicach oraz biuro projektowe Mosty Katowice zapraszają na spotkanie informacyjne ze społeczeństwem dla projektu: „Budowa Obwodnicy Nakła Śląskiego i Świerklańca w ciągu drogi krajowej nr 78”. Spotkanie odbędzie się w dniu 16.05.2022 o godz. 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury z siedzibą Nakle Śląskim przy ul. Głównej 52.

Projekt zakłada budowę obwodnicy Nakła Śląskiego i Świerklańca o długości około 12 km. Stworzenie bezpiecznego odcinka drogi krajowej 78 zapewni wysoki komfort dalekobieżnego ruchu drogowego. Więcej informacji można uzyskać na dedykowanej stronie http://www.obwodnica-nakla-i-swierklanca.pl/.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *