zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Obwodowe komisje podczas drugiej tury wyborów prezydenckich
07 lipca 2020 r. | 07:00
0

12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Mieszkańcy gminy Świerklaniec swoje głosy oddają w sześciu lokalach wyborczych oraz korespondencyjnie. Poniżej prezentujemy szczegóły dotyczące poszczególnych obwodowych komisji wyborczych.

Siedziba obwodowej komisji wyborczej
Granice obwodu głosowania Dostosowanie lokalu do potrzeb wyborców niepełnosprawnych
Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego, ul. Morcinka 9,
42-620 Nakło Śląskie
Nakło Śląskie: Brzozowa, Cmentarna, Dzierżonia, Działkowców, Główna od 1 do 91 i od 2 do 60, Gościnna, Jarzębinowa, Klonowa, Krótka, Kwiatowa, Lasowicka od nr. 113 do końca i od nr 116 do końca, Leśna, Morcinka, Obłoków, Parkowa, Powstańców, Przyjaźni, Rekreacyjna, Sosnowa, Sportowców, Strażacka, Wąska, Wojciecha od nr 1 do 33 i od nr 2 do 18, Wyciślaka Tak
Gminny Ośrodek Kultury, ul. Główna 52,
42-620 Nakło Śląskie
Nakło Śląskie: 3 Maja, Barbary, Cicha, Dworcowa, Frezji, Gawędy, Główna od nr 93 do końca i od nr 62 do końca, Górna, Grzegorza, Harcerska, Jutrzenka, Kamienna, Kopernika, Kościuszki, Łączna, Mickiewicza, Magnoliowa, Na Wzgórzu, Ogrodowa, Orzechowska, Radosna, Rogowa, Romantyczna, Różana, Sienkiewicza, Skalista, Sławomira Mrożka (numery parzyste) Stawowa, Styczyńskiego, Szarika, Szeroka, Szkolna, Szopena, Tysiąclecia, Wapienna, Wieczorka, Wierzbowa, Wisławy Szymborskiej (numery parzyste oraz numery nieparzyste w granicach sołectwa Nakło Śląskie), Wojciecha od nr. 35 do końca i od nr 20 do końca, Wolności. Tak
Dom Sportowca w Nowym Chechle,
Nowe Chechło
ul. Leśna 5,
42-622 Świerklaniec
Nowe Chechło : Akacjowa (numery nieparzyste), Astrów, Bukowa, Grzybowa, Jaśminowa, Konopnickiej, Lasowicka od nr, 1 do 111 i od nr 2 do 114, Leśna, Miodowa, Pogodna, Powstańców, Skowronków, Słoneczników, Szpaków, Świętego Brata Alberta, Wisławy Szymborskiej (numery nieparzyste w granicach Nowe Chechło) Wrzosowa. Nie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzechu, Orzech
ul. Brzechwy 8,
42-622 Świerklaniec
Orzech: Boczna, Bytomska, Brzechwy, Głęboka, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Korczaka, Krzywa, Laskowa, Lompy, Łąkowa, Malinowa, Marcepanowa, Mickiewicza, Nakielska, Ogrodowa, Orzeszkowej, Prusa, Sobalaków, Spokojna, Szkolna, Wąska, Wieczorków. Nie
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Świerklańcu,
ul. Młyńska 7,
42-622 Świerklaniec
Świerklaniec: 3 Maja, Akacjowa (numery parzyste) Błękitna, Bratków, Chabrowa, Damrota, Dębowa, Domowa, Gawędy, Główna, Górna, Harcerska, Kalinowa, Kasztanowa, Krótka, Lawendowa, Łąkowa, Mazura, Miarki, Młyńska, Piaskowa, Podgórna, Pod Wierzbą, Poprzeczna, Przyjaciół, Przytulna, Radzionkowska, Rekreacyjna, Rodzinna, Rogowa, Romantyczna, Sąsiedzka, Sławomira Mrożka (numery nieparzyste) Sosnowa, Stawowa, Tarnogórska, Widokowa, Wiosenna, Wiśniowa, Wolności od nr 21 do końca i od 42 do końca, Zacisze, Zuchów, Źródlana. Tak
Ochotnicza Straż Pożarna w Świerklańcu,
ul. Oświęcimska 25,
42-622 Świerklaniec
Świerklaniec: Bizja, Gościnna, Kościelna, Kościuszki, Łączna, Ostrożnica, Oświęcimska, Parkowa, Plebiscytowa, Polna, Słoneczna, Stabińskiego, Świerkowa, Wolności od nr 1 do 19D i od nr 2 do 40. Nie

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie w dniu 12 lipca 2020 r. od godz. 7:00 do godz. 21:00.

Obwodowe komisje wyborcze na terenie gminy Świerklaniec rozpoczynają pracę od godz. 6:00.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *