zachmurzenie umiarkowane
16°
14°
środa
Ogłoszono nabór do Programu Ograniczenia Emisji
20 kwietnia 2021 r. | 07:16
0

Rusza kolejna edycja dofinansowań do wymiany źródła ciepła. W dniach 4.05.2021 - 11.05.2021 zapraszamy do składania wniosków o udział w "Programie Ograniczenia Emisji na terenie gminy Świerklaniec etap VII rok 2021".

Gmina Świerklaniec ogłosiła siódmą już edycję naboru w ramach Programu Ograniczenia Emisji. Mieszkaniec Gminy Świerklaniec może otrzymać nawet 5 tys. zł dofinansowania udzielonego przez Urząd Gminy Świerklaniec na:

  • zakup i montaż kotła gazowego,
  • zakup i montaż pompy ciepła,
  • zakup i montaż kotła na paliwo stałe 5 klasy.

Wnioski o dofinansowanie do wymiany kotła w ramach gminnego POE będzie można składać u pracownika Referatu Inwestycji i Zamówień Publicznych w godzinach pracy Urzędu Gminy w dniach:

  • 4 maja 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. Główna 52, Nakło Śląskie
  • 5-7 oraz 10 i 11 maja 2021 r. w Urzędzie Gminy Świerklaniec, ul. Młyńska 3, Świerklaniec

Regulamin wniosek i pozostałe dokumenty, które musisz przygotować są dostępne tutaj.

Jeśli chcesz zostać poinformowany poprzez SMS zapisz się do bezpłatnych powiadomień na stronie www.swierklaniec.urzadsms.pl.

O otrzymaniu dotacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj! Wymianę starego pieca wymusza w województwie śląskim tzw. uchwała antysmogowa. Zgodnie z jej zapisami do końca 2021 roku musisz wymienić kocioł na paliwo stałe wyprodukowany przed 1 września 2007 r. lub który nie ma tabliczki znamionowej.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *