bezchmurnie
16°
14°
piątek
Ograniczona dostępność Urzędu Gminy
25 stycznia 2022 r. | 07:08
0

W związku z szybkim rozprzestrzenianiem się koronawirusa od 25 stycznia Urząd Gminy Świerklaniec ogranicza dostęp interesantów.

UG zachęca do telefonicznego kontaktu z pracownikami Urzędu Gminy. Sprawy najlepiej załatwiać poprzez maila (adres główny kancelaria@ugswierklaniec.pl) oraz za pomocą platformy e-PUAP. Klienci przyjmowani będą wyłącznie na korytarzach naszych budynków (zalecamy telefoniczne umówienie spotkania).

Pisma należy wrzucać do urn ustawionych w środku budynków (umieszczone przy drzwiach wejściowych). Do urzędu wpuszczane będą wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Poniżej przypominamy numery telefonów do poszczególnych biur i referatów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *