bezchmurnie
19°
17°
wtorek
policja.pl
Okradła swojego konkubenta
24 marca 2022 r. | 07:11
0

Do tarnogórskich policjantów zwrócił się mieszkaniec Ożarowic, któremu konkubina ukradła pieniądze i zniknęła. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania sprawczyni. Gdy wróciła do domu, wpadła wprost w ręce mundurowych.

Na początku miesiąca, do pyrzowickich mundurowych zgłosił się mieszkaniec Ożarowić, który zawiadomił, że jego 32-letnia konkubina ukradła mu gotówke, którą trzymał w szufladzie, a następnie zniknęła bez śladu. Policjanci rozpoczęli poszukiwania kobiety, jednak słuch po niej zaginął. Wczoraj mundurowi otrzymali zgłoszenie, że kobieta jest spowrotem w miejscu zamieszkania. Została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży gotówki w kwocie 2400 złotych.

Kobieta dobrze wiedziała, gdzie są schowane pieniądze i wykorzystała chwilę nieuwagi swojego domownika w trakcie jednej z zakrapianych alkoholem imprez. Niestety gotówki nie udało się odzyskać. Sprawczyni grozi do 5 lat więzienia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *