zachmurzenie umiarkowane
środa
Ośrodek Pomocy Społecznej zamknięty dla interesantów
14 października 2020 r. | 07:00
0

Ośrodek Pomocy Społecznej z siedzibą w Nakle Śląskim zamknięty dla interesantów.

Ze względu na dodatni wynik testu na obecność koronawirusa pracownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Świerklańcu, Kierownik Ośrodka podjął decyzję o zamknięciu budynku/pomieszczeń Ośrodka Pomocy Społecznej w Nakle Śląskim przy ul. Głównej 62, dla interesantów od dnia 13 października 2020 r. do odwołania.

Obsługa interesantów będzie odbywała się zdalnie. Urzędnicy dostępni będą telefonicznie i w ten sposób będą pomagać w wypełnieniu wniosków lub pism oraz wyjaśniać w jaki sposób można je wysłać do Ośrodka drogą elektroniczną. Sprawy można załatwiać telefonicznie (0323902188), przez e-mail (osrodek@swierklaniec.naszops.pl) oraz e-PUAP (OPS_NAKLO/SkrytkaESP).

Dodatkowo przed budynkiem Ośrodka znajdują się dwie skrzynki podawcze (większa i mniejsza), do których można wrzucać korespondencję i pisma kierowane do Ośrodka. Osoby chcące otrzymać potwierdzenie złożenia pisma proszone są o wpisanie swojego adresu e-mail. Informujemy, że sytuacja w OPS jest pod kontrolą. Wprowadzane są procedury, które mają wpłynąć na powstrzymanie transmisji koronawirusa. Zdrowie klientów i pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej są najważniejsze.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *