bezchmurnie
19°
17°
wtorek
Pijany spowodował kolizję
25 marca 2020 r. | 20:07
0

Policjanci z drogówki zatrzymali mężczyznę, który samochodem wjechał w bariery energochłonne. W organizmie 73-latka znajdował się ponad promil alkoholu. Kierującemu mercedesem oprócz utraty prawa jazdy oraz kary grzywny, grozi do 2 lat więzienia.

Wczoraj tuż przed godziną 4:00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że na Ostrożnicy w Świerklańcu, w bariery energochłonne wjechał samochód marki Mercedes. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci z drogówki. Jak twierdził kierowca mercedesa, na jego pas ruchu wjechał inny samochód, zmuszając go do zjechania na pobocze i przez to uderzył w bariery.

Niestety nie zapamiętał żadnych szczegółów-marki pojazdu oraz kto siedział za kierownicą. W trakcie czynności mundurowi zbadali stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 73-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego był pijany. W jego organizmie znajdował się ponad promil alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Oprócz utraty prawa jazdy grozi mu wysoka grzywna, a nawet kara do 2 lat więzienia.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *