bezchmurnie
19°
15°
sobota
Policja poszukuje świadków zdarzenia w Potępie
30 stycznia 2023 r. | 05:47
0

Policjanci Wydziału Kryminalnego tarnogórskiej komendy prowadzą czynności związane z wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Potępa w gminie Krupski Młyn.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia lub przejeżdżały w tym miejscu, w dniach 19-20 stycznia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach.

Sytuacja miała miejsce w nocy 20 stycznia, kiedy policjanci z Tworoga, patrolujący ulicę Tarnogórską w Potępie, zauważyli brakujące barierki na moście nad rzeką Małapanew. W korycie rzeki znajdował się samochód osobowy marki volkswagen. Z wnętrza pojazdu strażacy wyłowili ciała dwóch mężczyzn. Byli to mieszkańcy gminy Krupski Młyn. Na miejscu pracował także prokurator, który zabezpieczył ciała do sekcji zwłok.

Policjanci Wydziału Kryminalnego wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, dlatego proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. Prosimy o kontakt także osoby, które w swoich pojazdach posiadają wideorejestrator, który mógł we wskazanym okresie, zarejestrować ruch pojazdów w pobliżu tego miejsca.

Informacje należy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu 47 853 43 82 lub do Oficera Dyżurnego jednostki 47 853 42 55.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *