zachmurzenie duże
niedziela
Policjanci poszukują zaginionego Marcina Cieślaka
18 stycznia 2023 r. | 05:19
0

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą czynności poszukiwawcze za zaginionym Marcinem Cieślakiem, mieszkańcem Tarnowskich Gór. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem tel. 47 853 42 55 lub z najbliższa jednostka policji.

O zaginięciu Pana Marcina Cieślaka (40 lat) mundurowych powiadomiła rodzina. Mężczyzna ostatni raz był widziany w połowie listopada 2022 roku na terenie powiatu tarnogórskiego. Zaginiony do chwili obecnej nie wrócił do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Podajemy rysopis: wzrost 183 cm, sylwetka średnia, włosy krótkie szpakowate, oczy koloru zielonego.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub pod numerem telefonu 47 853 42 55, 112.

Publikujemy wizerunek zaginionego.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *