zachmurzenie umiarkowane
środa
Policjanci zabezpieczali niebezpieczne znalezisko
13 marca 2023 r. | 06:44
0

Nieopodal autostrady A1 w Wieszowej znaleziono niewybuch. Pochodzący z okresu II wojny światowej pocisk artyleryjski, wypatrzył spacerujący mężczyzna, który powiadomił mundurowych. Niebezpieczne znalezisko zabezpieczyli wojskowi saperzy.

W środę po godzinie 15.00 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnionego niewybuchu, który znajduje się w pobliżu autostrady A1 w Wieszowej. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci oraz policyjny pirotechnik, który potwierdził, że jest to pochodzący z drugiej wojny światowej pocisk artyleryjski.

Stróże prawa zabezpieczyli niebezpieczne znalezisko przed dostępem osób postronnych i powiadomili saperów z Gliwic, którzy wczoraj zabrali niewybuch.

KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *