bezchmurnie
17°
13°
czwartek
Poszukiwana nieletnia Dorota Kaczmarczyk
28 lipca 2022 r. | 06:54
0

Policjanci Wydziału Kryminalnego tarnogórskiej komendy prowadzą poszukiwania za zaginioną Dorotą Kaczmarczyk. Nieletnia wyszła z domu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z matką.

Wszystkie osoby mające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej proszeni są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub z najbliższą jednostką policji.

O zaginięciu policjantów poinformowała matka. Dorota Kaczmarczyk lat 13 wyszła ze swojego domu w Zbrosławicach w niedzielę 24 lipca, około godziny 14:00 i do tej pory nie wróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z ustaleń policjantów wynika, że była widziana w Bytomiu na dworcu autobusowym.

Podajemy rysopis zaginionej:
160 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy długie koloru brązowego, oczy koloru niebieskiego. Ubrana była w krótkie, czarne spodenki, bluzkę na ramiączkach koloru czerwonego, buty czarno-złote.

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tarnowskich Górach pod numerem telefonu 47 853 42 55 lub z najbliższą jednostką policji.

Źródło: KPP Tarnowskie GóryDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *